Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Krisz101 Creative Commons License 2015-11-06 18:12:03 259

Szia Kalasnyikov! adnál tanácsot, hogy sima átlagembernek, aki nem szivesen foglalkozik ezzel, és a kocsiban sem szállítana nyesteket, miért jó ezzel az élvefogó csapdával bibelődni??

 

Ahelyett, h egy profit megbíznék a befogással? Mert nem nagyon találtam. Annyira drága lenne a szakemberrel befogatni?

 

válaszokat köszi! :)

Előzmény:
kalasnikov Creative Commons License 2014-11-04 10:04:30 246

Ezek beváltak valakinek? Állítólag ezek az elektromos riasztók semmi sem érnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!