Keresés

Részletes keresés

zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 21:11:59 4729

OK.

Más pályán játszunk. Te extenzívben én intenzívben.

Saját esetedre, ha vállalod a magasabb árat vállalható.

Általánosságban én nem vállalnám.

További jó napot.

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 20:55:51 4728
nem tudom fejböl a tartalmakat de sok tápban nincs szója. Napraforgó,borsó,helyettesiti azaz a szója szokta ezeket. Lucerna liszt még ami magas fehérje tartalmú ugy tudom.
Előzmény:
zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 20:47:50 4727

Létezik szójamentes táp?

Mennyi a nyersfehérje tartalma?

Mivel növelik a nyersfehérje tartalmat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!