|
|
|
|
 |
zoli1437
2015-11-03 21:11:59
|
4729
|
OK.
Más pályán játszunk. Te extenzívben én intenzívben.
Saját esetedre, ha vállalod a magasabb árat vállalható.
Általánosságban én nem vállalnám.
További jó napot. |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-11-03 20:55:51
|
4728
|
| nem tudom fejböl a tartalmakat de sok tápban nincs szója. Napraforgó,borsó,helyettesiti azaz a szója szokta ezeket. Lucerna liszt még ami magas fehérje tartalmú ugy tudom. |
|
Előzmény:
 |
zoli1437
2015-11-03 20:47:50
|
4727
|
Létezik szójamentes táp?
Mennyi a nyersfehérje tartalma?
Mivel növelik a nyersfehérje tartalmat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|