|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-11-03 20:55:51
|
4728
|
| nem tudom fejböl a tartalmakat de sok tápban nincs szója. Napraforgó,borsó,helyettesiti azaz a szója szokta ezeket. Lucerna liszt még ami magas fehérje tartalmú ugy tudom. |
|
A hozzászólás:
 |
zoli1437
2015-11-03 20:47:50
|
4727
|
Létezik szójamentes táp?
Mennyi a nyersfehérje tartalma?
Mivel növelik a nyersfehérje tartalmat? |
|
Előzmény:
 |
Xaxonos
2015-11-03 20:38:36
|
4726
|
| süldökorig mindig táppal,ekkor még nem gond ha van benne szója sem de ha kapok szojamentessel. Olyan 50kilós kortól takarmány,árpa buza kukorica,amit kapok,premixel kiegészitve és moslék füvek zöld takarmányok. De etettem már kizárólag gyári táppal is. Nem vagyok én bigott szója ellenes csak én nem szeretem és ha lehet kerülöm. Ha eladnék lehet nyomatnám beléjük a szóját mert jó tömegnöveló de mivel magunknak nevelek igy az iz a fontos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|