Keresés

Részletes keresés

zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 20:47:50 4727

Létezik szójamentes táp?

Mennyi a nyersfehérje tartalma?

Mivel növelik a nyersfehérje tartalmat?

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 20:38:36 4726
süldökorig mindig táppal,ekkor még nem gond ha van benne szója sem de ha kapok szojamentessel. Olyan 50kilós kortól takarmány,árpa buza kukorica,amit kapok,premixel kiegészitve és moslék füvek zöld takarmányok. De etettem már kizárólag gyári táppal is. Nem vagyok én bigott szója ellenes csak én nem szeretem és ha lehet kerülöm. Ha eladnék lehet nyomatnám beléjük a szóját mert jó tömegnöveló de mivel magunknak nevelek igy az iz a fontos.
Előzmény:
zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 20:30:53 4725

És mivel eteted őket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!