|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-11-03 20:38:36
|
4726
|
| süldökorig mindig táppal,ekkor még nem gond ha van benne szója sem de ha kapok szojamentessel. Olyan 50kilós kortól takarmány,árpa buza kukorica,amit kapok,premixel kiegészitve és moslék füvek zöld takarmányok. De etettem már kizárólag gyári táppal is. Nem vagyok én bigott szója ellenes csak én nem szeretem és ha lehet kerülöm. Ha eladnék lehet nyomatnám beléjük a szóját mert jó tömegnöveló de mivel magunknak nevelek igy az iz a fontos. |
|
A hozzászólás:
 |
zoli1437
2015-11-03 20:30:53
|
4725
|
És mivel eteted őket? |
|
Előzmény:
 |
Xaxonos
2015-11-03 20:28:00
|
4724
|
| több fajta baromfit fajtatisztán és keverten is, sertésben most csak egy manga duroc keverék és egy duroc yorkshire keverék van de már különbözö fajtákat próbáltam. Most épp a berkshire vagy a tiszta vérü cornwall malacra fáj a fogam. Tavaszra azt szeretném beszerezni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|