Keresés

Részletes keresés

zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 20:30:53 4725

És mivel eteted őket?

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 20:28:00 4724
több fajta baromfit fajtatisztán és keverten is, sertésben most csak egy manga duroc keverék és egy duroc yorkshire keverék van de már különbözö fajtákat próbáltam. Most épp a berkshire vagy a tiszta vérü cornwall malacra fáj a fogam. Tavaszra azt szeretném beszerezni.
Előzmény:
zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 20:19:52 4722

Egy vak tesztre kíváncsi lennék, kár hogy nincs rá lehetőség.

Más.

"....fajtatiszta állatokat tartok"

Milyen fajtát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!