|
|
|
|
 |
zoli1437
2015-11-03 20:30:53
|
4725
|
És mivel eteted őket? |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-11-03 20:28:00
|
4724
|
| több fajta baromfit fajtatisztán és keverten is, sertésben most csak egy manga duroc keverék és egy duroc yorkshire keverék van de már különbözö fajtákat próbáltam. Most épp a berkshire vagy a tiszta vérü cornwall malacra fáj a fogam. Tavaszra azt szeretném beszerezni. |
|
Előzmény:
 |
zoli1437
2015-11-03 20:19:52
|
4722
|
Egy vak tesztre kíváncsi lennék, kár hogy nincs rá lehetőség.
Más.
"....fajtatiszta állatokat tartok"
Milyen fajtát? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|