Keresés

Részletes keresés

Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 20:28:00 4724
több fajta baromfit fajtatisztán és keverten is, sertésben most csak egy manga duroc keverék és egy duroc yorkshire keverék van de már különbözö fajtákat próbáltam. Most épp a berkshire vagy a tiszta vérü cornwall malacra fáj a fogam. Tavaszra azt szeretném beszerezni.
A hozzászólás:
zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 20:19:52 4722

Egy vak tesztre kíváncsi lennék, kár hogy nincs rá lehetőség.

Más.

"....fajtatiszta állatokat tartok"

Milyen fajtát?

Előzmény:
Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 20:13:52 4720
Ha azt irnám igen,hazudnék. Az állag meg az iz a szájban összekapcsolódik és ugy kapom meg az izt. Nyugodtan röhögjél ki de mindent meg is szimatolok mielött megeszem,söt még vásárlás közben is ha nem feltünö.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!