|
|
|
|
 |
zoli1437
2015-11-03 20:19:52
|
4722
|
Egy vak tesztre kíváncsi lennék, kár hogy nincs rá lehetőség.
Más.
"....fajtatiszta állatokat tartok"
Milyen fajtát? |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-11-03 20:13:52
|
4720
|
| Ha azt irnám igen,hazudnék. Az állag meg az iz a szájban összekapcsolódik és ugy kapom meg az izt. Nyugodtan röhögjél ki de mindent meg is szimatolok mielött megeszem,söt még vásárlás közben is ha nem feltünö. |
|
Előzmény:
 |
zoli1437
2015-11-03 20:05:46
|
4719
|
"...én érzek szója izt!"
Ezek szerint a kukorica ízét is érzed, de azt szereted? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|