Keresés

Részletes keresés

zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 19:25:25 4717

Ettél már szóját?

Gyakorlatilag íztelen. Ahogy fűszerezik olyan lesz az íze. Megetetve miért változtatna a hús ízén?

Ugyan olyan korú és fajtájú sertés ugyan azt a minőséget adja szójával vagy az nélkül, csak ha jó a genetika szójával olcsóbban.

Szerintem.

 

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 19:07:53 4716
Nagyon sokat. Legalább is az én izlelö szerveim szerint. Az állagán is ront mer vizessé teszi a hust,amit viszont hamar kienged,na ezért használnak nitrites sót mert az megköti a vizet és jönnek sorba az állagjavitó adalékok a hus termékekben. Én szoja mentes dolgokon nöttem még fel és jól érzem a különbséget. Gasztronomiailag is más bánásmódot igényel egy szojás hus mint egy nem szójás.
Előzmény:
zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 18:59:18 4715

"....szerintem a szója ha nincs,még lenne hus izü hús."

Szerinted mit változtat a hús ízén a szója?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!