|
|
|
|
 |
zoli1437
2015-11-03 19:25:25
|
4717
|
Ettél már szóját?
Gyakorlatilag íztelen. Ahogy fűszerezik olyan lesz az íze. Megetetve miért változtatna a hús ízén?
Ugyan olyan korú és fajtájú sertés ugyan azt a minőséget adja szójával vagy az nélkül, csak ha jó a genetika szójával olcsóbban.
Szerintem.
|
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-11-03 19:07:53
|
4716
|
| Nagyon sokat. Legalább is az én izlelö szerveim szerint. Az állagán is ront mer vizessé teszi a hust,amit viszont hamar kienged,na ezért használnak nitrites sót mert az megköti a vizet és jönnek sorba az állagjavitó adalékok a hus termékekben. Én szoja mentes dolgokon nöttem még fel és jól érzem a különbséget. Gasztronomiailag is más bánásmódot igényel egy szojás hus mint egy nem szójás. |
|
Előzmény:
 |
zoli1437
2015-11-03 18:59:18
|
4715
|
"....szerintem a szója ha nincs,még lenne hus izü hús."
Szerinted mit változtat a hús ízén a szója? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|