Keresés

Részletes keresés

Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 19:07:53 4716
Nagyon sokat. Legalább is az én izlelö szerveim szerint. Az állagán is ront mer vizessé teszi a hust,amit viszont hamar kienged,na ezért használnak nitrites sót mert az megköti a vizet és jönnek sorba az állagjavitó adalékok a hus termékekben. Én szoja mentes dolgokon nöttem még fel és jól érzem a különbséget. Gasztronomiailag is más bánásmódot igényel egy szojás hus mint egy nem szójás.
A hozzászólás:
zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 18:59:18 4715

"....szerintem a szója ha nincs,még lenne hus izü hús."

Szerinted mit változtat a hús ízén a szója?

Előzmény:
Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 18:39:27 4714
A gunyolódásnak még a gondolata sincs bennem. A divat szója sem guny csak alapbol utálom a szóját mivel szerintem a szója ha nincs,még lenne hus izü hús. A tapasztalataidat szivesen olvasnám és gondolom más is. Talán igy tél idö közeledvén többen is tudnak ujra idöt szakitani a topicra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!