Keresés

Részletes keresés

zoli1437 Creative Commons License 2015-11-03 18:59:18 4715

"....szerintem a szója ha nincs,még lenne hus izü hús."

Szerinted mit változtat a hús ízén a szója?

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 18:39:27 4714
A gunyolódásnak még a gondolata sincs bennem. A divat szója sem guny csak alapbol utálom a szóját mivel szerintem a szója ha nincs,még lenne hus izü hús. A tapasztalataidat szivesen olvasnám és gondolom más is. Talán igy tél idö közeledvén többen is tudnak ujra idöt szakitani a topicra.
Előzmény:
d4y Creative Commons License 2015-11-03 18:32:54 4713

Szia!
Ne haragudj, véletlenül sem akartam megsérteni senkit azzal amit írtam. Ha valóban érdekel a dolog, szívesen segítek. Bár némi gúnyt érzek az írásodban... :P
További szép estét!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!