|
|
|
|
 |
zoli1437
2015-11-03 18:59:18
|
4715
|
"....szerintem a szója ha nincs,még lenne hus izü hús."
Szerinted mit változtat a hús ízén a szója? |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-11-03 18:39:27
|
4714
|
| A gunyolódásnak még a gondolata sincs bennem. A divat szója sem guny csak alapbol utálom a szóját mivel szerintem a szója ha nincs,még lenne hus izü hús. A tapasztalataidat szivesen olvasnám és gondolom más is. Talán igy tél idö közeledvén többen is tudnak ujra idöt szakitani a topicra. |
|
Előzmény:
 |
d4y
2015-11-03 18:32:54
|
4713
|
Szia! Ne haragudj, véletlenül sem akartam megsérteni senkit azzal amit írtam. Ha valóban érdekel a dolog, szívesen segítek. Bár némi gúnyt érzek az írásodban... :P További szép estét! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|