Keresés

Részletes keresés

Xaxonos Creative Commons License 2015-11-03 17:47:36 4710
Helló. Miután hazaviszed,ugy etetsd majd ahogy a bácsi etette öket,elsóre elég stressz nekik az uj hely de aztán nyugodtan térj át saját takarmánykeverékre. Árpa buza kukorica borsó napra tritikálé,ezekböl elég 3 féle de amit a pénztárcád enged. Ha ezeket kiegészited koncentrátummal,ásványi premixel ugy tökéletes tápot kapsz. Természetesen minden maradékot,moslék,burgonya tók,adhatsz hozzá,meghálálják. A manga vér miatt lassabban fejlödnek majd de a durok vér majd ad nekik lökést pár hónaposan. Féreghajtózni sem árt majd öket. Van egy ilyen keverék 70kgos süldöm,nagyon megvagyok vele elégedve. Május végi születés.Sok sikert hozzájuk!
A hozzászólás:
Nórika000 Creative Commons License 2015-11-03 17:26:51 4709

Sziasztok.

 

Segítséget szeretnék kérni. Most  a napokban veszünk néhány 11 hetes Durok anyától manga apától-született malacokat 25-30 kg körül vannak. Árpa -kukorica darával-illetve csöves kukoricával eteti őket a bácsi akitől vesszük. Az a kérdésem ha mi hazahoztuk a malackákat mi mivel etessük? Kell e még most 11 hetesen táp nekik vagy elég lesz kukorica -búza -árpa dara-zöld-ahhoz hogy egészségesen növögessenek-jövő ilyenkor lennének vágva. Magyar fehéreknél próbálkoztunk már ezzel az etetéssel de besültek...nem szeretnénk mégegyszer így járni.

Köszönöm a válaszokat:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!