Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-11-03 19:44:15 2854

Egyetértek, mindenképpen megéri a Mini4 a plusz 20 ezret a Mini3-hoz képest. A Mini4 valódi előrelépés a Mini3-hoz képest. (Én viszont úgy mondanám, hogy a Mini4 teljesítményben majdnem Air2, de nem egészen, ugyanis az Air2-ben újabb, valamivel nagyobb teljesítményű processzor van, mint a Mini4-ben, annak ellenére, hogy az Air2 egy évvel "öregebb")

koroland79 Creative Commons License 2015-11-03 08:32:37 2853

Köszi!

A hozzászólás:
K Nándor Creative Commons License 2015-11-03 08:19:59 2852

Mindenkeppen meger annyit. Az ipad mini 3 csupan egy mini2 touch ID-val. Az ipad mini 4 pedig teljesitmenyben ipad air 2. 

Előzmény:
koroland79 Creative Commons License 2015-11-03 06:40:41 2851

Szisztok,

 

Ipad mini vásárlása előtt állok. Vaccilálok hogy 3 vagy 4 legyen. Véleményetek szerint megér +20e Ftot a 4?

 

Köszi!

 

R

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!