|
|
|
|
 |
Aszpirin
2015-11-03 19:44:15
|
2854
|
Egyetértek, mindenképpen megéri a Mini4 a plusz 20 ezret a Mini3-hoz képest. A Mini4 valódi előrelépés a Mini3-hoz képest. (Én viszont úgy mondanám, hogy a Mini4 teljesítményben majdnem Air2, de nem egészen, ugyanis az Air2-ben újabb, valamivel nagyobb teljesítményű processzor van, mint a Mini4-ben, annak ellenére, hogy az Air2 egy évvel "öregebb") |
|
A hozzászólás:
 |
K Nándor
2015-11-03 08:19:59
|
2852
|
Mindenkeppen meger annyit. Az ipad mini 3 csupan egy mini2 touch ID-val. Az ipad mini 4 pedig teljesitmenyben ipad air 2. |
|
Előzmény:
 |
koroland79
2015-11-03 06:40:41
|
2851
|
Szisztok,
Ipad mini vásárlása előtt állok. Vaccilálok hogy 3 vagy 4 legyen. Véleményetek szerint megér +20e Ftot a 4?
Köszi!
R |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|