Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2015-11-03 08:19:59 2852

Mindenkeppen meger annyit. Az ipad mini 3 csupan egy mini2 touch ID-val. Az ipad mini 4 pedig teljesitmenyben ipad air 2. 

A hozzászólás:
koroland79 Creative Commons License 2015-11-03 06:40:41 2851

Szisztok,

 

Ipad mini vásárlása előtt állok. Vaccilálok hogy 3 vagy 4 legyen. Véleményetek szerint megér +20e Ftot a 4?

 

Köszi!

 

R

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!