|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
[fidelio] Pirandus
2015-11-02 18:20:31
|
10
|
Szívesen. És még utoljára a felháborító Telefonos Lelkisegélyhez. Úgy tudtam, pszichologia szakos egyetemisták csinálják. (Eszerint nem, vagy nemcsak). Mégis érdemes volna panaszt tenni. Ha az Önkormányzat tartja fent a szolgálatot, ott. Ha más tartja fenn, annál az intézménynél. |
|
Előzmény:
 |
Resaa
2015-11-02 16:16:25
|
9
|
Köszönöm Pirandus! Meg neked is nagyon köszi az eddigi leveleidet :)
Püfffneki! Szerintem jól jártál, hogy nem tudtad őket elérni. Úgy látszik, ennek így kellett lennie :) Legalább nem kellett olyanokat hallanod, hogy szedje már össze magát vagy esetleg lusta lenne? és bűnös, ha X gondolatai, elképzelései, hozzáállása van.
Tényleg nem olyan nagy a baj. Megfogtam a hajamat és kihúztam magam a mélyből.
Csak azért írtam ki magamból ezt a tapasztalatot, mert hátha olvassa egy illetékes és jobbá teszi a rendszert. Naivitás ide vagy oda, azért bízom abban, hogy hatékonnyá lehet tenni ezt a telefonos lelkisegélyt. Egyébként, ha már egy fő lelkisegély szolgálatos is olvassa ezt és többet nem ítélkezik, no és nem beszéli bele a kliensébe, hogy hibás, nem a saját problémáit viszi bele a beszélgetésbe sírással tűzdelve stb, stb., akkor már megérte erről beszélni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|