|
|
|
|
 |
d4y
2015-11-03 06:54:58
|
4706
|
Szia! Szerintem amiről te hallottál az a premix és nem koncentrátum. |
|
 |
Xaxonos
2015-10-25 07:38:10
|
4703
|
| Szia. Egyszerü oka van: divat lett a szója! Ugy gondolom a kezdö tenyésztök/tartók szeretik ha villámgyorsan felnö a malacuk. Aztán majd ha levágják,megkóstolják vagy csupán csak öntögetik ki a husosláda aljábol a sok levet,a hus meg petyhüdt fura izű lesz majd átgondolják! Sem szóját sem koncit nem etetek, táp,takarmány csak.Április végén 6hetes malacom kb 170 igy is. Másikat egy jó hónapja vágtuk le 140be. Husa szalonnája unikum. |
|
A hozzászólás:
 |
Lilatigris
2015-10-25 07:17:10
|
4702
|
Sziasztok!
Tudom mindenkinek megvan a saját titkos receptje hogy mivel hogy miért etet. :) De most már több helyen is látom, hallom hogy szója, kukorica, koncentrátum. Én eddig úgy tudtam hogy a koncentrátumhoz csak gabona kell, kukorica, árpa, triti. Vagy nem?
Én nem adok nekik ilyesmit, csak érdekel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|