|
|
|
|
 |
Mooni
2015-10-22 10:47:52
|
4701
|
Kedves Ben!
Olvastam ám a kecskést is, kedves Tőled, hogy megemlítettél engem is a régi motorosok között. Mostanában inkább csak olvasgatok itt-ott. A fotel és koktél helyett pedig a gumicsizmát kell preferálnom. Így discora se idő, se energia. :)
|
|
A hozzászólás:
 |
ez-Ben
2015-10-20 14:56:48
|
4700
|
:)) Kedves Ezredesasszony ! ( jó tett helyébe... :)
Tehát : Ha esik az eső és kifordítja a szél az esernyőd, sokkal több víz kerül a nyakadba, mintha ki sem nyítottad volna. Javallat : Ha ilyen az időjárás jobb ha ki sem mész az utcára. Helyette kényelmes fotel és egy kellemes cocktail mellett olvasgatni a "Sertéstartás/Tenyésztés" fórumot...
( Kivéve : ha várnak a disco club előtt !;) |
|
Előzmény:
 |
Mooni
2015-10-20 14:20:31
|
4699
|
Szia!
Az Életmód - Konyhaasztal - Disznóvágás c. topicban az urak nagyon értenek hozzá, biztos tudnak segíteni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|