Keresés

Részletes keresés

Mooni Creative Commons License 2015-10-22 10:47:52 4701

Kedves Ben!

 

Olvastam ám a kecskést is, kedves Tőled, hogy megemlítettél engem is a régi motorosok között. Mostanában inkább csak olvasgatok itt-ott. A fotel és koktél helyett pedig a gumicsizmát kell preferálnom. Így discora se idő, se energia. :)

 

A hozzászólás:
ez-Ben Creative Commons License 2015-10-20 14:56:48 4700

 

 :)) Kedves Ezredesasszony ! ( jó tett helyébe... :)

 

 Tehát : Ha esik az eső és kifordítja a szél az esernyőd, sokkal több víz kerül a nyakadba, mintha ki sem nyítottad volna. Javallat : Ha ilyen az időjárás jobb ha ki sem mész az utcára. Helyette kényelmes fotel és egy kellemes cocktail mellett olvasgatni a "Sertéstartás/Tenyésztés" fórumot...

  ( Kivéve : ha várnak a disco club előtt !;)

Előzmény:
Mooni Creative Commons License 2015-10-20 14:20:31 4699

Szia!

Az Életmód - Konyhaasztal - Disznóvágás c. topicban az urak nagyon értenek hozzá, biztos tudnak segíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!