Keresés

Részletes keresés

ez-Ben Creative Commons License 2015-10-20 14:56:48 4700

 

 :)) Kedves Ezredesasszony ! ( jó tett helyébe... :)

 

 Tehát : Ha esik az eső és kifordítja a szél az esernyőd, sokkal több víz kerül a nyakadba, mintha ki sem nyítottad volna. Javallat : Ha ilyen az időjárás jobb ha ki sem mész az utcára. Helyette kényelmes fotel és egy kellemes cocktail mellett olvasgatni a "Sertéstartás/Tenyésztés" fórumot...

  ( Kivéve : ha várnak a disco club előtt !;)

A hozzászólás:
Mooni Creative Commons License 2015-10-20 14:20:31 4699

Szia!

Az Életmód - Konyhaasztal - Disznóvágás c. topicban az urak nagyon értenek hozzá, biztos tudnak segíteni.

Előzmény:
Norbiiiiiiiiii Creative Commons License 2015-10-19 16:34:56 4698

Sziasztok érdeklödnék ,hogy tud e valaki segiteni abban,hogy lehet e venni disznó fejbelövő pisztolyhoz javitó készletet elöre is köszi:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!