|
|
|
|
 |
ez-Ben
2015-10-20 14:56:48
|
4700
|
:)) Kedves Ezredesasszony ! ( jó tett helyébe... :)
Tehát : Ha esik az eső és kifordítja a szél az esernyőd, sokkal több víz kerül a nyakadba, mintha ki sem nyítottad volna. Javallat : Ha ilyen az időjárás jobb ha ki sem mész az utcára. Helyette kényelmes fotel és egy kellemes cocktail mellett olvasgatni a "Sertéstartás/Tenyésztés" fórumot...
( Kivéve : ha várnak a disco club előtt !;) |
|
A hozzászólás:
 |
Mooni
2015-10-20 14:20:31
|
4699
|
Szia!
Az Életmód - Konyhaasztal - Disznóvágás c. topicban az urak nagyon értenek hozzá, biztos tudnak segíteni. |
|
Előzmény:
 |
Norbiiiiiiiiii
2015-10-19 16:34:56
|
4698
|
Sziasztok érdeklödnék ,hogy tud e valaki segiteni abban,hogy lehet e venni disznó fejbelövő pisztolyhoz javitó készletet elöre is köszi:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|