|
|
|
|
 |
Mayauel
2015-11-11 22:11:52
|
19567
|
Szia, bátran vegyetek körömvágó ollót, mi is kiscicások vagyunk. A Fressnapfban 2000 Ft alatt lehet kapni. Mi hetente vágjuk a körmét. Ha fénynél megnézed a körmöcskét, látni fogod, hol fut az ér és nem fogsz belevágni. Mert valóban elég hegyes tud lenni a körme, szerintem próbáljátok ki. |
|
A hozzászólás:
 |
quovadis87
2015-10-19 18:32:05
|
19564
|
Sziasztok! Új vagyok, próbáltam beleolvasgatni a korábbi írásokba, de nem találtam választ a kérdésemre.
Egy csodás kis féléves tabby leányzóm van, egy igazi aranyos, bújós, játékos, rafinált kis manó. Annyi vele a gond, hogy mostanra hatalmasak lettek a karmai,és a falat már a vakolatig lekaparta (14 hetesen jött,azóta van kaparófája amit nem használ), dagasztásnál is sebeket ejt szegény és félek hogy így kerülni fogjuk mert tudtán kívül fájdalmat okoz. A közeljövőben érkezne a gólya is majd és mindenképpen meg akarjuk tartani a cicát, de semmiképpen nem lennék nyugodt ha ekkora karmokkal járőrözne a baba mellett... Egy szó mint száz: érdemes-e levágatni a cica karmait, és tudtok-e olyan helyet Budapesten ahol megcsinálják? Én semmiképp nem állnék neki, az állatorvosa még nem Bp-n van mert nemrég költöztünk fel. Köszönöm előre is.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|