|
|
|
|
 |
Aszpirin
2015-10-19 20:07:26
|
2848
|
Ugyanazzal a géppel, ugyanúgy készíted a videókat, mint eddig? Esetleg te másolod a videókat a kártyára? |
|
A hozzászólás:
 |
tench72
2015-10-18 22:08:12
|
2847
|
Sziasztok,
A fotòimat, illetve videòkat as USB-s kàrtyaolvasò segítsègèvel szoktam
importàlni SD kàrtyàròl. Ma a kèpeken kívül semmilyen videòt nem sikerült
importimportàlni az IPADra. Eddig nem volt ilyen problèma. Ezt momokozhatja?
Lehet, h as ùj IOS-sel van gond?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|