Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-10-19 20:07:26 2848

Ugyanazzal a géppel, ugyanúgy készíted a videókat, mint eddig? Esetleg te másolod a videókat a kártyára?

A hozzászólás:
tench72 Creative Commons License 2015-10-18 22:08:12 2847

Sziasztok,

 

A fotòimat, illetve videòkat as USB-s kàrtyaolvasò segítsègèvel szoktam 

importàlni SD kàrtyàròl. Ma a kèpeken kívül semmilyen videòt nem sikerült 

importimportàlni az IPADra. Eddig nem volt ilyen problèma. Ezt momokozhatja?

Lehet, h as ùj IOS-sel van gond?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!