|
|
|
|
 |
Mayauel
2015-11-11 22:09:43
|
19566
|
Szia, mi is a Lurdy-ban láttuk meg a picikénket:) Most 5 és fél hónapos és teljes a szerelem:) A nagy macsek már nem utálja annyira. |
|
A hozzászólás:
 |
Greenload
2015-10-17 07:14:29
|
19562
|
De igen. :)
Azota annyit valtozott a dolog,hogy a nagy mosdatja a kicsit,de ha jatszanak,akkor annyira bedurvul,hogy szet kell valasztani oket. |
|
Előzmény:
 |
Mayauel
2015-10-16 21:50:22
|
19561
|
Egy kérdés: csak nem a Lurdy macskakiállításon szerettetek bele a picibe? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|