|
|
|
|
 |
Zalai88
2015-10-15 05:36:18
|
2846
|
Köszönöm, ez az információ nekem is jól jött a külső billentyűzettel kapcsolatban. Elraktároztam a memóriába. |
|
A hozzászólás:
 |
Sandarz
2015-10-14 20:40:46
|
2844
|
Megoldódott. A gond a billentyűzet lehetett. Bluetooth-os Apple külső billentyűzettel használtam az irodában, amikor nem aktiválódott a Login gomb, most itthonról az érintőképernyős beépített billentyűzettel működik. Érdekes... |
|
Előzmény:
 |
Aszpirin
2015-10-14 17:57:05
|
2833
|
Szia! Én jagyon sokszor fizettem már PayPallal iPad Air2-n, bár a legújabb 9.0.2 iOS-szel még nem...
Találkoztam ezzel a problémával, de nálam ez akkor fordult elő, ha copy/paste-tel vagy automatikus usernév/jelszókitöltéssel (eWalletből pl) vittem be. Úgy tudtam megoldani akkor, hogy a usernév vagy password után beírtam billentyűzetről egy szóközt, majd visszatöröltem. Ekkor a Login gomb aktívvá vált. Próbáld ki ezt, hátha működik. Nm biztos, de hátha. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|