Keresés

Részletes keresés

Zalai88 Creative Commons License 2015-10-15 05:36:18 2846

Köszönöm, ez az információ nekem is jól jött a külső billentyűzettel kapcsolatban. Elraktároztam a memóriába.

A hozzászólás:
Sandarz Creative Commons License 2015-10-14 20:40:46 2844

Megoldódott. A gond a billentyűzet lehetett. Bluetooth-os Apple külső billentyűzettel használtam az irodában, amikor nem aktiválódott a Login gomb, most itthonról az érintőképernyős beépített billentyűzettel működik. Érdekes...

Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 17:57:05 2833

Szia! Én jagyon sokszor fizettem már PayPallal iPad Air2-n, bár a legújabb 9.0.2 iOS-szel még nem... 

Találkoztam ezzel a problémával, de nálam ez akkor fordult elő, ha copy/paste-tel vagy automatikus usernév/jelszókitöltéssel (eWalletből pl) vittem be. Úgy tudtam megoldani akkor, hogy a usernév vagy password után beírtam billentyűzetről egy szóközt, majd visszatöröltem. Ekkor a Login gomb aktívvá vált. Próbáld ki ezt, hátha működik. Nm biztos, de hátha.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!