Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 19:48:38 2843

Valóban vicces a Mini2 és Mini3 közötti különbség, bár a TouchID szerencsére szerintem egy valóban nagyon jó kényelmi funkció. Bőven meg lehet lenni mélküle, de ha az ember már megszokta, akkor "szenved" a hiányától. (Van egy vízhatlan és ütésálló tokom az 5s-hez, amit csak magashegyi túrákon használok, hogy a telefonom túlélje a zord körülményeket. Egyetlen gond van ezzel a tokkal, hogy ha belerakom a telefont, nem megy vele a TouchID. És az bitzony nagyon hiányzik, ha már megszokta az ember...)

A hozzászólás:
K Nándor Creative Commons License 2015-10-14 19:34:43 2841

Brutális különbség van a 3 és 4-es mini között. Nem is értem ,hogy 1 éve hogy volt arcuk piacra dobni egy mini 2-t touch ID-val...mini 3 néven. Most meg hirtelen a 3-4 között akkora különbség van...logikátlan.

 

 

Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 18:25:51 2836

iPad Mini 3 és Mini 4 közötti szignifikáns különbségek: A Mini 4 processzora 30%-kal gyorsabb, a Mini 4 vékonyabb (majdnem 20%-kal) és könnyebb (kb 15%-kal) mint a Mini3, valamint nagyobb felbontású a hársó kamerája (8 megapixel 5 helyett).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!