|
|
|
|
 |
Aszpirin
2015-10-14 19:37:34
|
2842
|
A Mac-ről már nem is szólva... 2009-es iMac-emet sincs ingerenciám lecserélni egy újra... annyira jó még mindig, csak fölösleges pénzkidobás lenne. |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2015-10-14 19:33:36
|
2840
|
Ja bocs, mem tudtam, hogy már Mini3-tulaj vagy. Azt hittem, új vásárlóként vacillálsz Mini2, Mini3 vagy Mini4 kozott.
Ne aggódj cseppet sem, általában minden Apple termékre igaz, hogy nincs értelme az eggyel korábbi generációs kütyüről a legújabbra váltani. Én egy éve iPad 3-ról váltottam iPad Air2-re, ami 3 generációval frissebbet jelent. Na ott már volt valódi különbség. iPhone-ból jelenleg egy 5s-em van, amit teljes elégedettséggel használok már két éve, és eszem ágában sincs 6s-re frissíteni (ami 2 generációs "ugrást" jelentene). Majd esetleg a 7-esre (ha lesz belőle "kis" méret).
Szóval használd nyugodtan a Mini3-at, még sokáig lesz az nagyon jó kis gép! |
|
Előzmény:
 |
Pater Altenburg
2015-10-14 19:02:26
|
2838
|
Köszönöm, mindez valóban fontos. az a baj, hogy TeleKom-os előfizetéses gépem lett júniusban, namármost, nem hiszem, hogy át lehet cserélni a 3-ast 4-esre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|