Keresés

Részletes keresés

Pater Altenburg Creative Commons License 2015-10-14 19:02:26 2838

Köszönöm, mindez valóban fontos. az a baj, hogy TeleKom-os előfizetéses gépem lett júniusban, namármost, nem hiszem, hogy át lehet cserélni a 3-ast 4-esre.

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 18:42:50 2837

A legfontosabbat kifelejtettem: a Mini4-ben 2GB RAM van, míg a Mini3-ban csak 1GB. Saját tapasztalat alapján ez egy nagyon lényeges különbség!

Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 18:25:51 2836

iPad Mini 3 és Mini 4 közötti szignifikáns különbségek: A Mini 4 processzora 30%-kal gyorsabb, a Mini 4 vékonyabb (majdnem 20%-kal) és könnyebb (kb 15%-kal) mint a Mini3, valamint nagyobb felbontású a hársó kamerája (8 megapixel 5 helyett).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!