|
|
|
|
 |
K Nándor
2015-10-14 19:34:43
|
2841
|
Brutális különbség van a 3 és 4-es mini között. Nem is értem ,hogy 1 éve hogy volt arcuk piacra dobni egy mini 2-t touch ID-val...mini 3 néven. Most meg hirtelen a 3-4 között akkora különbség van...logikátlan.
|
|
 |
Aszpirin
2015-10-14 18:42:50
|
2837
|
A legfontosabbat kifelejtettem: a Mini4-ben 2GB RAM van, míg a Mini3-ban csak 1GB. Saját tapasztalat alapján ez egy nagyon lényeges különbség! |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2015-10-14 18:25:51
|
2836
|
iPad Mini 3 és Mini 4 közötti szignifikáns különbségek: A Mini 4 processzora 30%-kal gyorsabb, a Mini 4 vékonyabb (majdnem 20%-kal) és könnyebb (kb 15%-kal) mint a Mini3, valamint nagyobb felbontású a hársó kamerája (8 megapixel 5 helyett). |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|