Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2015-10-14 19:34:43 2841

Brutális különbség van a 3 és 4-es mini között. Nem is értem ,hogy 1 éve hogy volt arcuk piacra dobni egy mini 2-t touch ID-val...mini 3 néven. Most meg hirtelen a 3-4 között akkora különbség van...logikátlan.

 

 

Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 18:42:50 2837

A legfontosabbat kifelejtettem: a Mini4-ben 2GB RAM van, míg a Mini3-ban csak 1GB. Saját tapasztalat alapján ez egy nagyon lényeges különbség!

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 18:25:51 2836

iPad Mini 3 és Mini 4 közötti szignifikáns különbségek: A Mini 4 processzora 30%-kal gyorsabb, a Mini 4 vékonyabb (majdnem 20%-kal) és könnyebb (kb 15%-kal) mint a Mini3, valamint nagyobb felbontású a hársó kamerája (8 megapixel 5 helyett).

Előzmény:
Pater Altenburg Creative Commons License 2015-10-14 11:40:15 2831

kösz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!