Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2015-10-14 19:30:52 2839

Elfelejtettem odaírni, de igen, arról volt szó.

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 18:08:11 2835

Miniről van szó, nyilván...

Előzmény:
K Nándor Creative Commons License 2015-10-14 11:38:12 2830

Az ipad 2 es 3 kozott csak annyi kulonbseg van, hogy az utobbi kapott egy touch ID-t, mindem mas valtozatlan.

 

A tobbirol itt talalsz infot:

http://www.apple.com/hu/ipad/compare/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!