Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 17:57:05 2833

Szia! Én jagyon sokszor fizettem már PayPallal iPad Air2-n, bár a legújabb 9.0.2 iOS-szel még nem... 

Találkoztam ezzel a problémával, de nálam ez akkor fordult elő, ha copy/paste-tel vagy automatikus usernév/jelszókitöltéssel (eWalletből pl) vittem be. Úgy tudtam megoldani akkor, hogy a usernév vagy password után beírtam billentyűzetről egy szóközt, majd visszatöröltem. Ekkor a Login gomb aktívvá vált. Próbáld ki ezt, hátha működik. Nm biztos, de hátha.

A hozzászólás:
Sandarz Creative Commons License 2015-10-14 17:13:33 2832

iPad Air 2-vel nem tudok PayPal-on fizetni. Nem lesz aktív a Login gomb, hiába töltöm ki a user és password részt. Safariban és Chrome-ban is ugyanez a helyzet.

Van rá valami megoldás vagy a PayPal nem támogatja az iOS-t? (ez elég furcsa lenne)

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!