|
|
|
|
 |
Aszpirin
2015-10-14 17:57:05
|
2833
|
Szia! Én jagyon sokszor fizettem már PayPallal iPad Air2-n, bár a legújabb 9.0.2 iOS-szel még nem...
Találkoztam ezzel a problémával, de nálam ez akkor fordult elő, ha copy/paste-tel vagy automatikus usernév/jelszókitöltéssel (eWalletből pl) vittem be. Úgy tudtam megoldani akkor, hogy a usernév vagy password után beírtam billentyűzetről egy szóközt, majd visszatöröltem. Ekkor a Login gomb aktívvá vált. Próbáld ki ezt, hátha működik. Nm biztos, de hátha. |
|
A hozzászólás:
 |
Sandarz
2015-10-14 17:13:33
|
2832
|
iPad Air 2-vel nem tudok PayPal-on fizetni. Nem lesz aktív a Login gomb, hiába töltöm ki a user és password részt. Safariban és Chrome-ban is ugyanez a helyzet.
Van rá valami megoldás vagy a PayPal nem támogatja az iOS-t? (ez elég furcsa lenne)
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|