Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-10-14 18:08:11 2835

Miniről van szó, nyilván...

Pater Altenburg Creative Commons License 2015-10-14 11:40:15 2831

kösz

A hozzászólás:
K Nándor Creative Commons License 2015-10-14 11:38:12 2830

Az ipad 2 es 3 kozott csak annyi kulonbseg van, hogy az utobbi kapott egy touch ID-t, mindem mas valtozatlan.

 

A tobbirol itt talalsz infot:

http://www.apple.com/hu/ipad/compare/

Előzmény:
Pater Altenburg Creative Commons License 2015-10-14 11:31:10 2829

A 4-es mivel tud többet, mint a 2-es vagy a 3-as?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!