|
|
|
|
 |
Lora1213
2015-10-10 08:36:03
|
24165
|
Különben is, egy allergiás macskával hatalmas gondot vennél a nyakadba. Egész életében orvosi kezelésre szorul, mindig van valami baja, különleges kaját igényel, stb. Ha az ember saját. már megszokott, megszeretett macskájáról kiderül hogy allergiás, persze végigcsinálja vele. De egy új kiscica legyen teljesen egészséges, még akkor is számtalan probléma merülhet fel élete során. |
|
 |
Lora1213
2015-10-10 08:29:28
|
24164
|
Figyú ! A szívem csücske a maine coon cica. Szundikám csak 7 évig élhetett velem, hiányzik nagyon. De azt kell mondjam, tényleg nem albérletbe való. Persze más cica sem, nem a fajtájától függ. A cica alapból szőrös, de az letakarítható. Bizony tényleg nyomot hagy a lakáson, ezen nem tudsz változtatni. A kárpitost kaparja, kirojtozza. A tapétát összekarmolja, leszedi a falról. A függönyt ripityára szaggatja, persze csak az elején, amíg meg nem szokik, de a függönynek akkor már mindegy. Nekem 30 éve van cicám, lesz is mindig, de azt tudomásul kell venni, hogy a macskatartás ezzel jár. A saját macskámért ezt elviselem, de megértem a főbérlőt hogy ő a más macskájáért ezt nem vállalja be. Légy türelmes, majd a saját lakásodban, a saját bútoraid közt tarts matskát. |
|
A hozzászólás:
 |
metalcandle
2015-10-10 01:31:12
|
24163
|
Sziasztok,
egyelőre tanácstalan vagyok, felajánlottak egy Maine Coon kismacskoszt/utólag kiderült allergiás gyerek/, de problémáim akadtak...
Kölyökkorom óta ilyen maccsot akarok, lehetne is most, de az albérletem tulaja nem megy bele...
Van valakinek esetleg ötlete, hogy mivel tudnám meggyőzni?
Állítása szerint a szőr, a szag meg hasonló marhaságok a visszatartó elemek.
Többször is megpróbáltam egyezkedni vele, de hajthatatlan.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|