Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pajaci Creative Commons License 2015-10-07 19:36:18 13

Az nem baj hogy oda írtál, csak oda kellett volna. Ezt meg töröltessed!

Előzmény:
noml01 Creative Commons License 2015-10-07 15:10:08 11

Elnézést, hogy a víz-szerelős topikba is írtam ugyanazzal a kérdéssel .-(

máshol ez sosem volt probléma, ha indokolt .-((

 

és figyelem mind a kettőt, és próbélok utánajárni annak, amit írnak, csak közbe dobozolok össze itthon .-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!