Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2015-10-07 15:37:57 12

Amúgy nem nagy probléma, csak Paja biztos bal lábbal kel reggel...  :-)

 

"csak közbe dobozolok össze itthon"

 

Akkor már biztos a költözés ???

Egy viztelen, fűtetlen "faházba" ?

Jól átgondoltad ezt ?

Biztos nem lehet kihúzni máshol ezt a telet ?

 

Csak abból határtalan szívás lesz, ha a költözés után rendelsz fát !!

És még csak normális (hőszigetelt) kéményed se lesz, csak egy "cső" mint írtad...> kátránygyár !

 

Választ meg - főleg nem "pontosat"-  biztos nem fogsz itt kapni, hogy mit-mivel-hogyan , így helyismeret nélkül.

 

Amit felsoroltál egy hozzáértőnek SE egy heti meló !

Emésztőt megcsinálni, - ami egyébként lehet szabálytalan - csatornának/víznek gödröt kiásni, házba "bevinni", összerakni...stb..

 

Jólmeggondoltadteezt ??

Előzmény:
noml01 Creative Commons License 2015-10-07 15:10:08 11

Elnézést, hogy a víz-szerelős topikba is írtam ugyanazzal a kérdéssel .-(

máshol ez sosem volt probléma, ha indokolt .-((

 

és figyelem mind a kettőt, és próbélok utánajárni annak, amit írnak, csak közbe dobozolok össze itthon .-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!