Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015-10-11 21:31:46 3533

másfél hónapja cserélték ki az ablakaimat. A kollégám is most szerződött velük. szépen és jól dolgoztak, látszik, hogy nem ma kezdték. Ajánlom Őket, én az üllői úti boltukba mentem be.

A hozzászólás:
zed911 Creative Commons License 2015-10-07 14:40:21 3530

rsablakról van valakinek véleménye, tapasztalata?

http://rsablak.hu/

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!