Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2015-10-07 13:48:09 10

Áááá...olyan nem kell/ene, ha pörögne a 2 topik !

Akkor csak elolvasnák a kettőt és "átlagolnak"...

Előzmény:
pajaci Creative Commons License 2015-10-07 13:13:42 9

És a közepesek még szóba se kerültek :-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!