Keresés

Részletes keresés

Pityu... Creative Commons License 2015-10-07 15:11:52 3532

Nem mertem,mert féltem hogy hepaj lesz és nagyobb zajt csapnak :D

A hozzászólás:
pajaci Creative Commons License 2015-10-07 12:53:53 3528

Kisüsti pálinkát nem próbáltad? Attól is sokan csendben vannak egy darabig.

Előzmény:
Pityu... Creative Commons License 2015-10-07 02:28:13 3524

Na most ideiglenesen pár napig nitro hígítóval próbáltam irtani a szút az ablak keretben,egy ideig csendben volt,most megint kaparászik néha,tököm ettől miért nem döglik meg,tényleg vennem kell valami favédő szert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!