|
|
|
|
 |
Pityu...
2015-10-07 15:11:52
|
3532
|
Nem mertem,mert féltem hogy hepaj lesz és nagyobb zajt csapnak :D |
|
A hozzászólás:
 |
pajaci
2015-10-07 12:53:53
|
3528
|
Kisüsti pálinkát nem próbáltad? Attól is sokan csendben vannak egy darabig. |
|
Előzmény:
 |
Pityu...
2015-10-07 02:28:13
|
3524
|
Na most ideiglenesen pár napig nitro hígítóval próbáltam irtani a szút az ablak keretben,egy ideig csendben volt,most megint kaparászik néha,tököm ettől miért nem döglik meg,tényleg vennem kell valami favédő szert. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|