Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-10-07 13:18:10 3529

Ha rámcsörögsz,

 

szerintem segíthetek.

:-)

A hozzászólás:
pepe_pepe Creative Commons License 2015-10-07 11:15:07 3527

Sziasztok,

 

van a topiklakók szerint olyan megbízható ablakos, aki tényleg megbízható ? Tisztességesen elvégzi a beépítést, adott esetben a kőművesmunkát, nem basz át a határidőkkel, a vállalt 6 hét nem 13 hétig tart, stb ? Én nem cseszem át, amit megbeszéltünk tartom, de ő is tartsa.

 

Az ár is lényeges, de ne aranyárban dolgozzon azért. Elfogadható a középkategória.

 

Ha kétszer megkérem, hogy jöjjön ki FIZETŐS (!) felmérésre, akkor ne nyöszörögjön, hogy jajj, hát zuglóból MÁSFÉL (!) óra átérni a II. kerületbe, ezért nem tudja megoldani a felmérést, csak hétvégén, vagy estefelé.

 

Én Lőrincről át tudom menni oda akár kocsival, akár robogóval szabi kivételével ha kell, de neki a munka nem kell annyira, hogy hogy felmérje (mondom, beszámítható díjért végezte volna a felmérést, tehát nem is ingyen kértem).

 

köszi

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!