Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
noml01 Creative Commons License 2015-10-07 09:30:16 6

persze, jön a cidri .-(

 

- jancsi kályhát szeretnék,

- körberakni téglával,

- belülre kéménycső, amit a szigetelésnél -még nem tudom hogy - ki kell vezetni a házból

- odakint az épített kémény sokba lenne, jobb lenne egy kinti kályhacső, azt hogy lehetne megúszni olcsón?

- amint kiköltözök, egyből rendelek fát, most még sajnos nem tudok (ismerősömék is a frissen hozoztt akáccal tüzeltek)

- szigetelésbe, gipszkartonozásba kaptam segítséget

 

víz, szennyvíz, kémény, kályhabehelyezés

 

(( az a baj, kályhaajtó már van véve, de haver átvert, lehúzott pénzzel, így többé az ő "segítségére" nem számíthatok, hogy épít nekem egy kályhát ))

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2015-10-07 08:44:18 2

"egy hét múlva költözök ki egy kis 18 m2-es faházba, nincs benne semmilyen víz, se wc. Teljesen 0 vagyok a témában. "

 

Akkor tényleg bajban vagy !

Ha értenél hozzá, akkor az egy hét - folyamatos munkával - talán elég lenne arra, hogy mindezeket megcsináld..

DE aztán is bajban lennél, mert ugye jön " hideg" és a fűtést is meg kéne oldani..

Nem lehet-ne kibekkelni a telet máshol/máshogy ?

Fűtést mivel-hogyan gondolod ?

Remélem nem villannyal ?

Akkor valamilyen kandallóval/fával.....SZÁRAZ fád van-é ?

Azt tudod, hogy a derítős/szennyvizes dologra a gatyádat is ráfizeted majd ? Tudod mennyi a talaj terhelési - vagy mineknevezzelek - díj ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!