|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
noml01
2015-10-07 09:30:16
|
6
|
persze, jön a cidri .-(
- jancsi kályhát szeretnék,
- körberakni téglával,
- belülre kéménycső, amit a szigetelésnél -még nem tudom hogy - ki kell vezetni a házból
- odakint az épített kémény sokba lenne, jobb lenne egy kinti kályhacső, azt hogy lehetne megúszni olcsón?
- amint kiköltözök, egyből rendelek fát, most még sajnos nem tudok (ismerősömék is a frissen hozoztt akáccal tüzeltek)
- szigetelésbe, gipszkartonozásba kaptam segítséget
víz, szennyvíz, kémény, kályhabehelyezés
(( az a baj, kályhaajtó már van véve, de haver átvert, lehúzott pénzzel, így többé az ő "segítségére" nem számíthatok, hogy épít nekem egy kályhát )) |
|
Előzmény:
 |
joevagyok68
2015-10-07 08:44:18
|
2
|
"egy hét múlva költözök ki egy kis 18 m2-es faházba, nincs benne semmilyen víz, se wc. Teljesen 0 vagyok a témában. "
Akkor tényleg bajban vagy !
Ha értenél hozzá, akkor az egy hét - folyamatos munkával - talán elég lenne arra, hogy mindezeket megcsináld..
DE aztán is bajban lennél, mert ugye jön " hideg" és a fűtést is meg kéne oldani..
Nem lehet-ne kibekkelni a telet máshol/máshogy ?
Fűtést mivel-hogyan gondolod ?
Remélem nem villannyal ?
Akkor valamilyen kandallóval/fával.....SZÁRAZ fád van-é ?
Azt tudod, hogy a derítős/szennyvizes dologra a gatyádat is ráfizeted majd ? Tudod mennyi a talaj terhelési - vagy mineknevezzelek - díj ??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|