Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pajaci Creative Commons License 2015-10-07 08:21:06 1

Ez egy régi fórum, ahol rengeteg topik működik. Megkeresed a megfelelőt és oda írsz.

itt:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9054448

 

A modiktól pedig kéred ennek a törlését itt:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111326

Előzmény:
noml01 Creative Commons License 2015-10-06 22:07:50 -

(kiszedte az icewase az entereket)

 

Ezek lennének a tiszteletteljes kérdéseim:

.-(

 

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy

(házba hidrofortól (házi vízmű?) a vizet)

- mnilyen hidrofort kellene venni (sajnos muszáj minél olcsóbbat, nem tudom a 22.000 ft-osak mire jók, milyen minpségűek) (a fúrt kútról nincsenek még információim, hogy milyen átmérőjű esetleg ...

- a hidrofortól milyen csövek, csavarok kellenek a házig

- a házba bevezetéshez milyen csonkok,

- tarthatja-e maga a vízvezeték a csapot, vagy mindenképp felxibilissel kell megoldani?

- milyen menetű csapot (mosogató, kádcsap) érdemes keresnem jofogáson? kb. 10m-revan a háztól a fúrt kút

- 120 cm-re kell leásni 40 cm szélesen? (ha jól tudom, 100-120 centi a vagyhatár, és ott már nem kel zsigetelni a vízvezetéekt)

- a vizet a ház alá be kell hozni, és onnan kell felvezetnia házba? (gondolom kívülről nem lehet bevnni, a ház alól kell felhhozni)

- hogy lehet egy vízvezetékre 4 csapot feltenni? (fürdőkád, mosogép, mosogató, wc-tartály (mosdó be se fér, annak nem is lesz csapja valszeg)

 

(szennyíz)

- egy 3x3x2-m derítőt zsalukővel lehet a legolcsóbban mkihozni? Vagy van olcsóbb megoldás is?

- szennyvízcsőnek 130-as PVC jó?

- 20 m hossz esetén miket kell venni?

- a ház alá hogy történik a bevezetése?

- hogy lehet a wc-t, a mosoógépet, és a mosogatótálcát rátenni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!