Keresés

Részletes keresés

Pityu... Creative Commons License 2015-10-07 15:11:23 3531

Mindegy vettem ilyen faápolót amit lentebb ajánlottak de most csak be fogom fecskendezni mert ilyen időben már nem csinálom a csiszolás aztán lekenés várok négy hetet és lakkozok dolgot.

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2015-10-07 06:52:55 3525

Azért nem használ a nitrohígító,

 

mert nem szúirtásra találták ki. Ennyi erővel tejet is fecskendezhetnél bele, ha csak az lenne otthon...

Attól, hogy Te azt gondolod, hogy jó a szú ellen a nitrohígító ( vagy ami éppen otthon van), az még nem biztos hogy úgy van ...

Előzmény:
Pityu... Creative Commons License 2015-10-07 02:28:13 3524

Na most ideiglenesen pár napig nitro hígítóval próbáltam irtani a szút az ablak keretben,egy ideig csendben volt,most megint kaparászik néha,tököm ettől miért nem döglik meg,tényleg vennem kell valami favédő szert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!