|
|
|
|
 |
Pityu...
2015-10-07 15:11:23
|
3531
|
Mindegy vettem ilyen faápolót amit lentebb ajánlottak de most csak be fogom fecskendezni mert ilyen időben már nem csinálom a csiszolás aztán lekenés várok négy hetet és lakkozok dolgot. |
|
A hozzászólás:
 |
kiss_atti
2015-10-07 06:52:55
|
3525
|
Azért nem használ a nitrohígító,
mert nem szúirtásra találták ki. Ennyi erővel tejet is fecskendezhetnél bele, ha csak az lenne otthon...
Attól, hogy Te azt gondolod, hogy jó a szú ellen a nitrohígító ( vagy ami éppen otthon van), az még nem biztos hogy úgy van ... |
|
Előzmény:
 |
Pityu...
2015-10-07 02:28:13
|
3524
|
Na most ideiglenesen pár napig nitro hígítóval próbáltam irtani a szút az ablak keretben,egy ideig csendben volt,most megint kaparászik néha,tököm ettől miért nem döglik meg,tényleg vennem kell valami favédő szert. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|