|
|
|
|
 |
DzsiOne
2015-10-07 09:39:59
|
3526
|
Köszi a visszajelzést! Találtam még egy fórumos postot erről, hasonló véleménnyel. Akkor azt a céget kihagyom a körből. |
|
A hozzászólás:
 |
halaloszto
2015-10-06 21:43:29
|
3523
|
Hi,
Az elsővel van. Rokonnál cseréltek ablakokat. A felmérő ember rendesen elcseszte a felmérést, és utánna lobogtatták a megrendelőt hogy aláírta hogy azt rendeli, ő tehet róla. Emelthangú vitatkozás meg pár nap idegekkel játszás után rendeződött. Az ablakkal nincs gond, és a beépítés is rendesen meg lett csinálva. Közben én rendeltem beépítés nélkül a garázsra ablakokat. A két egyforma ablak ami egy sor volt a megrendelőn csak ugye 2db nem bírt egyformának elkészülni. A kettőn ellentétesen működtek a kilincsek. Plusz az egyiken hiányzott egy zárfogadó. A hiányzó alkatrészt pótolták, a zárat meg megfordítottam magam. Ezekkel az ablakokkal sincs semmi gond. Szóval oda kell figyelni rendelésnél, átvételnél, de amúgy ok.
Vajk |
|
Előzmény:
 |
DzsiOne
2015-10-06 21:34:42
|
3522
|
Sziasztok!
Segítséget kérnék: a konyhaablakot szeretném kicseréltetni korszerűbbre. Kicsit körbejártam a témát, és pár cég került elő, mint lehetséges ügyfél. Az lenne a kérdésem, hogy van-e tapasztalata valakinek a következő cégekkel?
www.korrektablak.hu www.ablakweb.hu www.ablakhaz.hu www.baliner.hu
A választ előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|