Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fecskea1 Creative Commons License 2015-10-06 13:40:18 347

Amúgy nem nagyon használnám, mert van spotméterem, de most szereztem egy Flashmeter IV_et, és alap kiszerelésben jár hozzá valamilyen kütyü még, ami nekem nincs.

Enélkül meg, ugyi, slampos a szerelés...-mosoly

Előzmény:
fecskea1 Creative Commons License 2015-10-06 13:37:44 346

Aszondod?

Akkor jó. Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!