Keresés

Részletes keresés

Lilatigris Creative Commons License 2015-10-11 12:39:51 4692

Szia!

A kép egy hónapja készült kb. hát igen olyan 50 kg lehetett akkor. Most hogy megjött a hidegebb idő, most nagyon jól esznek, már 3 kg fölött naponta, plusz egy fél zsák csalán. Na meg amit nagyon sajnálok tőlük, a fél diófányi dió :D imádják, pont úgy van a karám hogy ők szedik össze. 

A hozzászólás:
labrador13 Creative Commons License 2015-10-05 12:52:46 4690

Szia mennyi idos es hany kilora saccolod? Ugyanilyen koca suldom van 50+ kg. Duroc X pietrain keverek. 

Előzmény:
Lilatigris Creative Commons License 2015-09-24 20:20:48 4682

 

Koca süldőm. :) Ha minden jól megy, januárban lesz berakva. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!