|
|
|
|
 |
Lilatigris
2015-10-11 12:39:51
|
4692
|
Szia!
A kép egy hónapja készült kb. hát igen olyan 50 kg lehetett akkor. Most hogy megjött a hidegebb idő, most nagyon jól esznek, már 3 kg fölött naponta, plusz egy fél zsák csalán. Na meg amit nagyon sajnálok tőlük, a fél diófányi dió :D imádják, pont úgy van a karám hogy ők szedik össze. |
|
A hozzászólás:
 |
labrador13
2015-10-05 12:52:46
|
4690
|
Szia mennyi idos es hany kilora saccolod? Ugyanilyen koca suldom van 50+ kg. Duroc X pietrain keverek. |
|
Előzmény:
 |
Lilatigris
2015-09-24 20:20:48
|
4682
|

Koca süldőm. :) Ha minden jól megy, januárban lesz berakva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|