Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2015-10-04 18:07:59 5632

Igazad van:DDDD de egészen más képet ad egy közgyűrű, vagy egy raynox. És a közgyűrű olcsóbb is lehet, mint az előtétlencse. Valahogy úgy jön a sorrend, hogy előtétlencse, raynox, közgyűrű, fordítottan feltett obi, makró obi. De azért leginkább nem a technikán múlik.

Előzmény:
grja Creative Commons License 2015-10-04 08:20:05 5626

Finepix S56005; 5 Mp; bridge gép + Soligor előtétlencse (Ára: 6000 Ft / 3 db. 1-2-4 D):

 

        

 

Nekem inkább meghozta a kedvem az előtétlencse...

 

Persze, ha olyanok lennének a lehetőségeim, akkor én is közgyűrűket és harmonikát + tükrös gépet használnék makrózáshoz.

 

Volt (van) egy Canon A1 filmes gépem (amikor vettem, az év gépe volt...), ehhez én is mindenféle megoldást barkácsoltam. Működött a 60-as évek Zeiss optikáival. ÉRDEMES BARKÁCSOLNI, SOK PÉNZT LEHET VELE MEGTAKARÍTANI!! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!