Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
firefighter111 Creative Commons License 2015-10-04 15:02:25 5629

Köszi mindenkinek a véleményét, tanácsát .....átgondolom :)

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2015-10-03 22:05:10 5625

Azért írtam én is a raynox-t, mert az előtétlencse semmit sem ér. Felesleges pénzkidobás. Közgyűrűsor is jobb annál. És nem kell újonnan venni, nagyon sok helyen hirdetnek használt dolgokat erre a célra. De ne vegyél előtétlencsét makrózáshoz, mert elmegy a kedved az egésztől. Arról nem beszélve, hogy ahány obi, annyi átmérő. Akkor a fixhez és a zoomhoz is veszel előtétlencsét. Nem akarunk veled kiszúrni, ezért beszélünk le róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!