Keresés

Részletes keresés

szakal78 Creative Commons License 2015-10-05 16:59:44 5822

Üdvözlöm!

Békéscsabán lakom  és középkorú vagyok. Úgy néz ki lesz helyem és időm is foglalkozni a madarakkal.Több kérdésem lenne főleg a hely kialakítással kapcsolatban (szeretnék egy nagyobbrészt lekeríteni hálóval) , milyen fajtát érdemes és a betegség megelőzése hogy oldható meg milyen vitamin gyógyszer kell.Teljesen kezdő galambbász lennék most kezdtem utána nézni,de mindig csodáltam a madarak teljesítményét.Ezen a címen elér szakal78kukacgmailponthu

köszönöm  

A hozzászólás:
'grand 57 Creative Commons License 2015-10-04 14:08:34 5821

Üdv. ! Én Békés megyei vagyok. Szívesen segítek. Hol laksz és hány éves vagy ?

 

Előzmény:
szakal78 Creative Commons License 2015-10-03 21:01:10 5820

Üdvözlök mindenkit!

Érdeklődnék galambtartással kapcsolatban. Végre van időm és szeretnék hobby szinten galambot tartani már régen. Milyen galambot lenne érdemes? Esetleg Békés megyében van valaki aki segítene?

Köszönöm 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!