|
|
|
|
 |
szakal78
2015-10-05 16:59:44
|
5822
|
Üdvözlöm!
Békéscsabán lakom és középkorú vagyok. Úgy néz ki lesz helyem és időm is foglalkozni a madarakkal.Több kérdésem lenne főleg a hely kialakítással kapcsolatban (szeretnék egy nagyobbrészt lekeríteni hálóval) , milyen fajtát érdemes és a betegség megelőzése hogy oldható meg milyen vitamin gyógyszer kell.Teljesen kezdő galambbász lennék most kezdtem utána nézni,de mindig csodáltam a madarak teljesítményét.Ezen a címen elér szakal78kukacgmailponthu
köszönöm |
|
A hozzászólás:
 |
'grand 57
2015-10-04 14:08:34
|
5821
|
Üdv. ! Én Békés megyei vagyok. Szívesen segítek. Hol laksz és hány éves vagy ?
|
|
Előzmény:
 |
szakal78
2015-10-03 21:01:10
|
5820
|
Üdvözlök mindenkit!
Érdeklődnék galambtartással kapcsolatban. Végre van időm és szeretnék hobby szinten galambot tartani már régen. Milyen galambot lenne érdemes? Esetleg Békés megyében van valaki aki segítene?
Köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|