Keresés

Részletes keresés

Bibiclaci Creative Commons License 2015-10-22 16:02:31 5824

Üdvözlöm!

 

Én orosházi vagyok. A fő kérdés az, hogy milyen céllal szeretne galambot tartani? Levágásra, kiállításra vagy röpversenyre díszgalambot, esetleg versenyre postagalambot?

 

 

Üdvözlettel:

 

Kovács László

www.bibiclaci.eoldal.hu

'grand 57 Creative Commons License 2015-10-04 14:08:34 5821

Üdv. ! Én Békés megyei vagyok. Szívesen segítek. Hol laksz és hány éves vagy ?

 

A hozzászólás:
szakal78 Creative Commons License 2015-10-03 21:01:10 5820

Üdvözlök mindenkit!

Érdeklődnék galambtartással kapcsolatban. Végre van időm és szeretnék hobby szinten galambot tartani már régen. Milyen galambot lenne érdemes? Esetleg Békés megyében van valaki aki segítene?

Köszönöm 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!