|
|
|
|
 |
Bibiclaci
2015-10-22 16:02:31
|
5824
|
Üdvözlöm!
Én orosházi vagyok. A fő kérdés az, hogy milyen céllal szeretne galambot tartani? Levágásra, kiállításra vagy röpversenyre díszgalambot, esetleg versenyre postagalambot?
Üdvözlettel:
Kovács László
www.bibiclaci.eoldal.hu |
|
 |
'grand 57
2015-10-04 14:08:34
|
5821
|
Üdv. ! Én Békés megyei vagyok. Szívesen segítek. Hol laksz és hány éves vagy ?
|
|
A hozzászólás:
 |
szakal78
2015-10-03 21:01:10
|
5820
|
Üdvözlök mindenkit!
Érdeklődnék galambtartással kapcsolatban. Végre van időm és szeretnék hobby szinten galambot tartani már régen. Milyen galambot lenne érdemes? Esetleg Békés megyében van valaki aki segítene?
Köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|