Keresés

Részletes keresés

zed911 Creative Commons License 2015-10-07 14:33:12 92

Amúgy meg Mauer NW5, ne azon a 10-esen spórolj.

Da hameg családi ház akkor bemennek máshol...

python 357 Creative Commons License 2015-10-07 14:09:45 91

Van pár Tokoz Pro 400-asom felszerelve a lakásban,-és csak jó tapasztalatom van vele....

Az fontos,-hogy  zártest törés elleni védelem legyen az ajtón, -ha nem fém borítású az ajtó....

zed911 Creative Commons License 2015-10-07 13:46:04 90

Tokoz Pro 300

kicsivel többért 400

http://www.kerekpar-lakat.hu/tokoz.php

A hozzászólás:
PedelecTibi Creative Commons License 2015-10-03 20:10:49 89

Sziasztok!

10-20 ezer között milyen biztonsági zárat ajánlanátok?
45/50-es méret kellene.
Én egyelőre a TITAN K66 ASC-vel, és a Mauer Redline Elite-el szemezek.
Van valami lényeges különbség a kettő között?
Tudom, hogy minden zárat fel lehet törni, de azért ezeket már gondolom nem 2 perc.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!