|
|
|
|
 |
zed911
2015-10-07 14:33:12
|
92
|
Amúgy meg Mauer NW5, ne azon a 10-esen spórolj.
Da hameg családi ház akkor bemennek máshol... |
|
 |
python 357
2015-10-07 14:09:45
|
91
|
Van pár Tokoz Pro 400-asom felszerelve a lakásban,-és csak jó tapasztalatom van vele....
Az fontos,-hogy zártest törés elleni védelem legyen az ajtón, -ha nem fém borítású az ajtó.... |
|
A hozzászólás:
 |
PedelecTibi
2015-10-03 20:10:49
|
89
|
Sziasztok!
10-20 ezer között milyen biztonsági zárat ajánlanátok? 45/50-es méret kellene. Én egyelőre a TITAN K66 ASC-vel, és a Mauer Redline Elite-el szemezek. Van valami lényeges különbség a kettő között? Tudom, hogy minden zárat fel lehet törni, de azért ezeket már gondolom nem 2 perc. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|