Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2015-10-02 21:58:09 5616

Én egy raynox 250-et vennék, az mindkettőre rátehető. Drágább, mint a szűrőre tekerhető, de annál sokkal jobb.

Előzmény:
firefighter111 Creative Commons License 2015-10-02 14:12:40 5614

Sziasztok!

 

Nikon D5300 gépem és 18-105 obim van jelenleg, hamarosan veszek egy Nikon AF-S DX 35mm f/1,8 G  fixet is ....teljesen kezdőként szeretném kipróbálni hobbi szinten a makrózást, sok olvasgatás után előtét lencse mellett döntöttem (külön macro obit nem tudok/akarok venni).

Kérdésem arra vonatkozik, hogy melyik objektívhez lenne célszerűbb előtét lencsét venni, melyiktől várható jobb eredmény, melyikkel célszerűbb  próbálkozni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!