|
|
|
|
 |
Pityu...
2015-10-02 23:02:31
|
3520
|
Azt mondod elég lenne a chemotox? |
|
 |
Pityu...
2015-10-01 22:52:28
|
3517
|
Tegnap egyszer próbáltam nitro hígítót befecskendezni |
|
A hozzászólás:
 |
pajaci
2015-10-01 20:41:13
|
3516
|
Fújjál bele chemotoxot, vagy valami hasonlót néhány napig. |
|
Előzmény:
 |
Pityu...
2015-10-01 00:14:36
|
3512
|
Nem tudom,jó helyen teszem e fel a kérdésemet de sehol sem találok rá választ,szóval van egy fa nyílászáróm és nem rég egy lyukat vettem észre a kereten a szobán belül,és valami sercegést,valami bogár rághatta be magát a keretbe,és nem tudom mitévő legyek,próbáltam már kis hígítót befecskendezni,de még mindig serceg ugyan úgy néha és már kezd idegesíteni mert egy hónapja már biztos ott van,mit lehetne vele kezdeni?És mekkora kárt tud tenni ez a bogár?

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|