Keresés

Részletes keresés

Pityu... Creative Commons License 2015-10-02 23:02:31 3520

Azt mondod elég lenne a chemotox?

Pityu... Creative Commons License 2015-10-01 22:52:28 3517

Tegnap egyszer próbáltam nitro hígítót befecskendezni

A hozzászólás:
pajaci Creative Commons License 2015-10-01 20:41:13 3516

Fújjál bele chemotoxot, vagy valami hasonlót néhány napig.

Előzmény:
Pityu... Creative Commons License 2015-10-01 00:14:36 3512

Nem tudom,jó helyen teszem e fel a kérdésemet de sehol sem találok rá választ,szóval van egy fa nyílászáróm és nem rég egy lyukat vettem észre a kereten a szobán belül,és valami sercegést,valami bogár rághatta be magát a keretbe,és nem tudom mitévő legyek,próbáltam már kis hígítót befecskendezni,de még mindig serceg ugyan úgy néha és már kezd idegesíteni mert egy hónapja már biztos ott van,mit lehetne vele kezdeni?És mekkora kárt tud tenni ez a bogár?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!