Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015-10-01 20:31:56 3515

Lakkozáson szerintem nem hatol át, mindenképpen megcsiszolnám, és lehetőleg minél jobban / mélyebben beinjektálni a luk(ak)ba

 

Itt midnent megtalálsz róla ami kell:

http://www.supralux.hu/termekek/favedelem/supralux-xylamon-szuoloszer-

A hozzászólás:
Pityu... Creative Commons License 2015-10-01 20:12:44 3514

És ezt hogyan kell,csiszolás után a nyers fára vagy a lakkozott felületre is lehet kenni?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-10-01 19:21:31 3513

Ez jó nagy luk :-)

 

Nem tudom mi eszi, de ha pl puhafa szu jellegű akármi - nálam ami bevált a Xylamon Szúölő.

 

Nálam a kőris parkettában indultak be egy részen, ezs egített.

http://www.kohazy.hu/?id=termekek&product=xylamon-szuolo-es-megszunteto-favedoszer&art_id=18734&hj=4&nyelv=hun


Arra kell vigyázni hogy a xylamon termékcsaládnak van olyan tagja is ami megelőző védelemre szolgál és hasonló néven fut, de direkt ezt kell keresni. Járj sikerrel!

 

És minél előbb kezeld, mert ha elszaporodnak onnan már sokszor csak a gyufa ls kandalló segít :-(.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!